SPM3012T-1R0M
Diagrams
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
SPM3012T-1R0M
SPM3012T-1R0M
INDUCTOR 1UH 2.8A 20% SMD
Data Sheet
Quantity
SPM3012T-1R0M
SPM3012T-1R0M
INDUCTOR 1UH 2.8A 20% SMD