VLCF4020T-100MR85
Diagrams
YR5BHSHQW.jpg)
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 VLCF4020T-100MR85 |
 TDK |
 Power Inductors 10uH 0.85A 4x4x2.0mm |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||||
 VLCF4018T-100MR74-2 |
 TDK |
 Power Inductors 10uH 0.74A 4x4x1.8mm |
 Data Sheet |
 VLCF4018T-150MR59-2 |
 Power Inductors 15uH 0.59A 4x4x1.8mm |
 VLCF4018T-1R6N1R7-2 |
 Power Inductors 1.6uH 1.7A 4x4x1.8mm |
 VLCF4018T-220MR49-2 |
 Power Inductors 22uH 0.49A 4x4x1.8mm |
 VLCF4018T-2N2N1R4-2 |
 Power Inductors 2.2uH 1.4A 4x4x1.8mm |
 Negotiable |
 VLCF4018T-2R2N1R4-2 |