LQH32PN1R0NN0L
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 LQH32PN1R0NN0L |
 Murata |
 Power Inductors 1210 1.0uH 30% |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 LQH31CN100K01L |
 Murata |
 Power Inductors 1206 10uH 10% |
 Data Sheet |
 LQH31CN100K03L |
 Power Inductors 10uH 10% |
 LQH31CN101K01L |
 Power Inductors 1206 100uH 10% |
 LQH31CN101K03L |
 Power Inductors 100uH 10% |
 LQH31CN1R0M01L |
 Power Inductors 1206 1.0uH +/-20% |
 Negotiable |
 LQH31CN1R0M03L |
 Power Inductors 1uH 20% |